Zobacz temat
 Drukuj temat
Oświetlenie motocykla
Rudy
Jestem w trakcie odpicowywania swojej CeBeeRy i pomyślałem że może zmienił bym żarówkę z przodu skoro i tak mam cały rozebrany. Myślałem o jakiejś żarówce 'ala xenon' czyli dającej bardziej białe/niebieskie światło. Słyszałem jednak że czasem te nowszego typu żarówki gorzej wytrzymują drgania.
Nie wiem nawet narazie dokładnie jaka jest żarówka w CBR ale to mały szczegół do sprawdzenia.
Ktoś poleciłby jakieś żarówki?
Podobno te OSRAM NIGHT RACER są dobre ale ponad 60 zł za sztukę. Choć widziałem aukcję co mieli te żarówki po 27 zł więc już by było ok Smile
 
skora
Sam nigdy nie wkładałem mocniejszych- sprawdz czy są faktycznie lepsze to będzie wiadomo Smile wtedy sam może zakupie Smile
co do xenonów to senior a predzej dywersant miał przy varadero i to była taka spawarka że ci z przodu to nic nie widzieli tylko w lusterkach ostry blask, ale kierowca spawary miał dobry widokSmile
Pamiętam że xenony miał zamontowane tylko jako długie, mijania miał zwykłę.
Suzuki GSX 1400 - 2001r
Kawasaki GPZ 1100 UT - 1984r
Kawasaki GPZ 1100 UT - 1981r
Komar MR232 - 1967r.- sztywniak
 
Piotrek
Kamil, ja w moim bandicie kupiłem żarówkę,która teoretycznie miała napisane że daje 50% więcej światła. Kosztowała jakieś 30 zł i jak zrobiłem zdjęcia "przed i po" to rzeczywiście było widać różnice.
bandit 600
 
Rudy
jeździłem z tymi żarówkami już trochę w nocy i muszę przyznać że warto było wydać na to pieniądze, o wiele lepsze oświetlenie od standardowe żarówki. Polecam jak najbardziej
 
Przejd¼ do forum:


wykonanie: studio G44 941,657 unikalnych wizyt